Safety 1st cestovní postýlka Full Dreams Red lines

Safety 1st cestovní postýlka Full Dreams Red lines


Cena
2.019 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A243866

EAN: 3220660281183

Safety 1st cestovní postýlka Full Dreams Red lines
Safety 1st Full Dreams je velká cestovní postýlka 3v1, s polohovacím dnem a přebalovacím pultem upevněným na lůžku. Manipulaci s postýlkou usnadní 2 kolečka s brzdou. Bezpečné místo na spaní pro vaše děti během cest. Velmi rychle se skládá a rozkládá. S přepravní taškou na zip. Standardní matrace (60x120 cm) vyrobená z dřevěného vlákna a pěny umožňují dítěti se kdekoli pohodlně vyspát.

Detaily:
  • 3-v-1 cestovní postýlka dětskou kolébkou na zip pro novorozence a přebalovacím pultíkem, který je upevněn na horní straně postele
  • Obsahuje kompaktní skládací tašky na zip.
  • 2 kolečka pro snadnou přepravu
  • Ideální na cesty
  • Velká a stabilní
  • Standardní matrace (60 - 120 cm)
  • Pěnová matrace s dřevěnými vlákny

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Safety 1st cestovní postýlka Full Dreams Red lines
2.019 Kč