Safety 1st Jídelní židlička Koomy Pop Hero

Safety 1st Jídelní židlička Koomy Pop Hero


  • Safety 1st Jídelní židlička Koomy Red Lines

Cena
3.199 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A243913

Safety 1st Jídelní židlička Koomy Pop Hero
Koomy je vysoce komfortní vysoká židle s kompletním sedákem a pohodlným polštářem. Koomy poskytuje ideální polohu pro krmení díky nastavení sedáku do tří poloh, aby bylo možné umístit dítě do blízkosti pultíku. Sedátko lze nastavit do 6 výškových poloh a sklopit dozadu do 3 poloh. Pultík je třikrát výškově nastavitelný, což zajišťuje, že židlička poroste spolu s dítětem. Díky kompaktnímu způsobu skládání je Koomy velmi skladná a zadní kolečka umožňují snadné přemisťování.

Detaily:
  • Komfortní polštářky poskytnou dítěti maximální pohodlí.
  • Díky nastavitelnému sklonu sedátka do 3 poloh snadno naleznete ideální pozici pro krmení.
  • Sedátko lze nastavit do 6 výškových poloh a sklopit dozadu do 3 poloh. Pultík je třikrát výškově nastavitelný, což zajišťuje, že židlička poroste spolu s dítětem.
  • Díky kompaktnímu způsobu skládání je Koomy velmi skladná a zadní kolečka umožňují snadné přemisťování.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Safety 1st Jídelní židlička Koomy Pop Hero
3.199 Kč
Top značky