Safety 1st Velká sada péče o zdraví

Safety 1st Velká sada péče o zdraví


Cena
615 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A243933

Safety 1st Velká sada péče o zdraví
Praktická sada pomůcek pro péči o dítě skvěle doplní každou dětskou výbavičku. Set je dodáván v hezkém cestovním pouzdře s přihrádkami na zip, díky kterým zůstane vše na svém místě.

Detaily:
  • Velká sada na cesty s 9 důležitými pomůckami pro péči o tělo.
  • Včetně ochranné taštičky pro snadnou přepravu během cestování.
  • Obsah: Digitální teploměr s ochranným pouzdrem a 10 jednorázovými nástavci (odpovídá směrnici EU 93/42 / ES a 2007/47 / ES), nůžky na nehty, pilníky na nehty (10 ks), pinzeta, kleštičky na nehty, nosní odsávačka, lžička na léky, stříkačka na léky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Safety 1st Velká sada péče o zdraví
615 Kč
Top značky