SANGENIC Koš SIMPLEE modro/bílý

SANGENIC Koš SIMPLEE modro/bílý

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
435 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A155991

SANGENIC Koš SIMPLEE modro/bílý
Simplee Sangenic je základní model výrobce Tommee Tippee pro rychlé a snadné použití: Chytré, robustní uzavíratelné víko a jeho protiskluzová fólie se postarají, aby neunikal zápach. Plenky zůstávají ne jednotlivě ve fólii, ale v jsou sbírány do hadicového tvaru - to šetří životní prostření a pytlíky, používána je pouze fólie. Úzký, dvojbarevný design pasuje do dětského pokojíčku nebo koupelny. V koši je připravena kazeta s fólií.

Materiál:
Polypropylen & Polyolefin, ušlechtilá ocel, HDPE-Fólie; fólie je testována ISO 22196-2011 Biomaster

Čištění:
Omyjte teplou mýdlovou vodou

Obsah dodávky:
Koš s jednou fóliovou kazetou.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SANGENIC Koš SIMPLEE modro/bílý
435 Kč