Schleich 4 x 4 Terénní auto s navijákem
Schleich 4 x 4 Terénní auto s navijákem
1.000 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Schleich 4 x 4 Terénní auto s navijákem


Cena
1.000 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A242550

Schleich 4 x 4 Terénní auto s navijákem
Hurá za dobrodružstvím s Rangerem Davidem a jeho věrným společníkem mladým šimpanzem! Připoj se k oběma při divoké jízdě džunglí! Připevni výsuvný naviják na kmen stromu a vytáhni jej z bahna! Vyměň pneumatiku nebo doplň do auta benzín z kanistru! Zachraň zraněná zvířata za pomoci lékařského vybavení. Pomoz jim z husté džungle a přiveď je na výzkumnou stanici CROCO!

Sada s terénním vozem, Rangerem Davidem, šimpanzem a spoustou skvělého příslušenství. Všechny figurky Schleich jsou detailně modelovány, s láskou ručně malovány a umožnují kvalitní hraní.

Sada je ideálním doplňkem k výzkumné stanici CROCO pro výzkum džungle 42350.

Podrobnosti:
  • Téma: Wild Life
  • Rozměry: 29 x 11 x 23 cm (šířka x hloubka x výška)
  • Věk: od 3 let
Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Naše nejprodávanější

Schleich 4 x 4 Terénní auto s navijákem
1.000 Kč
Top značky