Schleich 42407 Velký dům na farmě
Schleich 42407 Velký dům na farmě
2.433 Kč
1.926 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Schleich 42407 Velký dům na farmě


2.433 Kč
Cena
1.926 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
507 Kč-21%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A242543

Schleich 42407 Velký dům na farmě
Farma se stájí a zvířaty značky Schleich® je ústředním kouskem série Schleich FARM WORLD. Zde žije farmář Pavel a farmářka Laura. Oba se láskyplně starají o zvířata ve dvoře. Sada nabízí spoustu doplňků a funkcí pro dlouhotrvající zábavu.

Kromě obývacího prostoru s kuchyňským koutem, jídelním koutem a ložnicí je zde stáj, která nabízí dostatek prostoru pro zvířata. Pomocí navijáku lze seno snadno dopravit do podkroví a uskladnit. Odtud se seno může dostat přes poklop ke zvířatům. Prostor stáje s ploty a výběhem má modulární konstrukci a může být sestaven podle potřeby. Sada je kompatibilní se samostatně dostupným dopravníkem sena 42377 a traktorem 42379.

Podrobnosti:
  • Téma: Farm World
  • Rozměry: 49 x 14 x 34,5 cm (šířka x hloubka x výška)
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - Schleich 42407 Velký dům na farmě
Průměrné hodnocení výrobku: 3 hodnocení
 
3
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější

Schleich 42407 Velký dům na farmě
2.433 Kč
1.926 Kč
Top značky