Schleich 42551 Velký dům se stájí, příslušenstvím a kloubovými figurkami

Schleich 42551 Velký dům se stájí, příslušenstvím a kloubovými figurkami


MOC¹
3.198 Kč
Cena
3.055 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
143 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A310161

EAN: 4059433399522

Schleich 42551 Velký dům se stájí, příslušenstvím a kloubovými figurkami
Tento text je přeložen automaticky.
Horse Club Lakeside koňská farma od Schleich ® Horse Club pojme Hannah a její rodiče a nabízí řadu herních funkcí a skvělých doplňků.

V kuchyni domu si dají jablečný koláč z trouby nebo svačinu z lednice. Talíře, šálky, hrnce a pánve se myjí ve skříňce u dřezu.
Stejně jako její rodiče Olive r a Caroline Kramerová je holčička Hannah plně pohyblivá a může sedět, jezdit i stát. Rodina se společně stará o quarter- Horse Cayenne a hannoverského hřebce Jupitera. Jsou ošetřováni hřebenem a kartáčem a dostanou sedlo ze sedlového držáku a uzdečku pro výcvik.
Večer, zatímco rodiče sedí na balkoně nebo na pohovce u stolu v obývacím pokoji, Hannah vyleze po žebříku na palandu do podkroví schleich . Tam si hraje s koťaty a objeví klíč golden .
V koupelně se všichni chystají do postele, než zhasne lampička na nočním stolku, všichni se zachumlají do dek a polštářů a sní o nových koňských dobrodružstvích.

Centrum světa klubu Horse s mnoha různými herními funkcemi. Dvorek u jezera je ideálním výchozím bodem pro každé dobrodružství Horse Clubu, kde najdete spoustu skvělých funkcí a detailů!

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 56,5 x 16 x 37,5 cm
  • Tematický svět: Horse Club
  • Figurky jsou plně pohyblivé
  • Vlasy, trup a nohy figurek lze libovolně měnit.
  • Plotové díly jsou flexibilně připojitelné
  • Obsah: 1x obytný dům, 1x stáj pro koně, 1x balkon, 1x Hannah, 1x paní Kramerová, 1x pan Kramer, 1x quarter Horse Cayenne, 1x hannoverský hřebec Jupiter, 2x kotě, 1x manželská postel s matrací, 2x patrová postel s matracemi, 1x žebřík na patrovou postel, 4x deky z látky, 6x polštáře z látky, 1x noční stolek, 1x noční lampička, 1x toaleta, 1x umyvadlo, 1x sprchový kout, 2x lavice, 1x lednice, 1x hrnec, 1x pánev, 1x bedna na ovoce, 4x láhev, 4x talíře, 4x hrnky, 4x kus jablečného koláče, 1x jídelní stůl, 1x stojan na nádobí, 1x schody, 1x krb, 1x hromada dřeva, 1x stojací lampa, 1x kufr, 1x dalekohled, 2x křeslo na balkon, 1x stolek na balkon, 1x slunečník, 3x truhlík s květinami, 1x stůl v obývacím pokoji, 1x pohovka, 1x květináč, 1x kytice květin, 1x miska pro kočky, 1x Golden er klíč, 1x mrkev, 1x trouba, 2x koryto, 2x pítko, 2x držák na sedlo, 4x výběh, 1x box na ošetřování, 1x hřeben na kari, 1x mop, 2x jablka, 1x vidle, 1x sedlo, 1x otěže a uzda, 2x seno, 3x stuhy za vítězství, 1x trofej, 1x deka mini prasátko, 2x zimostráz v kbelíku, 1x počasí kůň, 2x vlajka, 1x fontána, 1x držák na hadici s hadicí na vodu, 1x samolepka, 1x návod k sestavení
  • Věk: od 5 let

Pozor
Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení!

Sponzorováno

product_detail_ad

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků: Schleich 42551 Velký dům se stájí, příslušenstvím a kloubovými figurkami
5
709 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 663
 
4 hvězdičky
| 41
 
3 hvězdičky
| 3
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 2
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

Schleich 42551 Velký dům se stájí, příslušenstvím a kloubovými figurkami
Schleich 42551 Velký dům se stájí, příslušenstvím a kloubovými figurkami
MOC¹ 3.198 Kč
3.055 Kč