Hopkající slevy
Hopkající slevy
Sleva až
1000 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei

Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Schleich Black Angus tele 13880
Momentálně vyprodáno

Schleich Black Angus tele 13880


Cena
120 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A256233

EAN: 4055744029530

Schleich Black Angus tele 13880
Tento text je přeložen automaticky.
Figurky Schleich ® jsou detailně modelované a představují pedagogicky hodnotnou hru. Tele z Angus pije v prvních šesti až osmi měsících mateřské mléko. Skot této rasy roste velmi rychle, a proto tele může přinést na váhu 160-180 kg již s osmi měsíci. Původně zvířata pocházejí ze Skotska, kde počasí může být velmi chladné a mokré. Zvířata jsou proto velmi odolná.

Co je dobré vědět:
Černá -Telní telata již při narození váží 30-35 kg.

Podrobnosti:
  • Svět témat: Farm World
  • Rozměry: 8,0 x 3,10 x 5,60 cm (Š x H x V)
  • Věk: od 3 let roky
úcta
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Naše nejprodávanější