Naše alternativa k vyprodanému výrobku

SCHLEICH Chřestýš 14740
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Chřestýš 14740


MOC¹
139 Kč
Cena
128 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A124729

SCHLEICH Chřestýš 14740
Chřestýš
Číslo výrobku: 14740

Divoká zvířata

Chřestýš je nebezpečný jedovatý had. Známý pro chrastící zvuk, který vydává koncem ocasu jako varování před útokem.

Tento zvuk vychází z kroužků nakonci ocasu. Pokud se cítí ohroženi, rychle se jim přesouvají tam a zpět, 50 - 60 krát za sekundu. Duté kroužky chrastí proti sobě a dělají tento hrůzostrašný zvuk. Had chce vyjádřit: "Pozor, já jsem nebezpečný, drž se dál ode mě". Jejich jed je tak silný, že i gram zabije tisíc myší. Proto je také jeden z nejvíce jedovatých hadů na světě. Největší svého druhu je diamant chřestýš dlouhý až 2,4 m délky a s váhou 4,5 kg .

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Naše nejprodávanější

Top značky