Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Schleich Čtyřkolka s přívěsem a příslušenstvím 42351
Momentálně vyprodáno

Schleich Čtyřkolka s přívěsem a příslušenstvím 42351


Cena
745 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A221393

Schleich Čtyřkolka s přívěsem a příslušenstvím 42351
Doplněk k výzkumné stanici v krokodýlí džungli. Doprovoď Alexe se čtyřkolkou na jeho rychlých expedicích divokou džunglí. Pomoz mu prozkoumat místa v džungli, pozorovat vzácná zvířata nebo dostat zraněná zvířata do výzkumné stanice. Přiveď tygra přes rampu do transportní klece a čtyřkolkou ho dovez na prohlídku do stanice. Správce parku Tom a jeho tým mají napínavý úkol. Výzkumná stanice v džungli je výchozím bodem pro všechna dobrodružství. Odtud vyráží zvěrolékařka Mary a oba správcové parku Tom a Alex na expedici - buď na čtyřkolce nebo na nafukovacím člunu. Hrací set s jízdní čtyřkolkou, odnímatelným přívěsem, správcem parku, tygrem, transportní klecí a příslušenstvím. Objev také ostatní příslušenství výzkumné krokodýlí stanice a doplň tak svůj vlastní svět.

Podrobnosti:
  • Téma: Wild Life
  • K transportu zvířat do výzkumné stanice
  • Přívěs pasuje ke všem vozidlům Schleich
  • Odnímatelná klec Dveře lze otevírat a zavírat
  • Odnímatelný přívěs
  • Rozměry: 23 x 11 x 19 cm (šířka x hloubka x výška)
  • Věk: od 5 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Naše nejprodávanější

Top značky