Schleich Divoká zvířata set 5 ks 42388

Schleich Divoká zvířata set 5 ks 42388

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 ks k dispozici!
474 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A221513

Schleich Divoká zvířata set 5 ks 42388
Sada obsahuje pět zvířecích postaviček africké savany: Mládě geparda, obřího luskouna, plameňáka, mládě žirafy a mládě afrického slona Africká zvířena náš osloví svou rozmanitostí. V horké savaně jižní a východní Afriky žijí slon, žirafy a nebezpečné divoké šelmy jako je gepard. Obří luskoun žije v deštných pralesích centrální Afriky a plameňák si libuje ve velkých slaných jezerech, kde se živí kraby a rybami.

Podrobnosti:
  • Téma: Wild Life
  • Rozměry: 13,5 x 4,5 x 30 cm (šířka x hloubka x výška)
  • Věk: od 3 let
Upozornění Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Schleich Divoká zvířata set 5 ks 42388
474 Kč
Top značky