SCHLEICH Dračí poklad 42152

SCHLEICH Dračí poklad 42152

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 10 kusy k dispozici!

256 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A145341

SCHLEICH Dračí poklad 42152
Kdo jednou najde dračí poklad a získá zlatý meč, ten se stane králem... to říká legenda. Je to dlouhá cesta a poklad je dobře ochraňován.

Kdo dračí poklad najde bude bohatý a mocný.

Kdo jednou najde dračí poklad a získá zlatý meč, ten se stane králem... to říká legenda. Je to dlouhá cesta a poklad je dobře ochraňován. Kdyby náhodou jednou nějaký rytíř poklad našel - nikdo neví, kde se nachází - sám, ještě by neměl vyhráno. Jeskyni, tam, kde se poklad nachází hlídá její strážce. Drak, had a obrovský pavouk? To nikdo neví. Jediné co se ví je, že poklad existuje a kdo ho najde bude neuvěřitelně mocný.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 42152
• Tematický svět: World of History / Rytíři
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Dračí poklad 42152
256 Kč