Schleich Farma World - Zábava pro psy 42536

Schleich Farma World - Zábava pro psy 42536


Cena
480 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Produkty ze série Schleich Farm World

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A300175

EAN: 4059433375786

Schleich Farma World - Zábava pro psy 42536
Tento text je přeložen automaticky.
Aby pomohl svým psům Rosi a Bobbymu udržet se v kondici a naučit se skvělé triky, trénuje je FW chlapec Ben s novou sadou Play Fun for Dogs od Schleich ® FARM WORLD !

Hravě učí svého buldočka Rosiho a knírače Bobbyho balancovat na houpačce nebo skákat přes kruh. S každým tréninkem se zlepšují. Zatímco se psi dělí o kost za odměnu, Ben se houpe na houpačce z pneumatik, jak jen to jde. To je taková zábava! Sadu lze sestavit individuálně a poskytuje neomezenou zábavu!

Podrobnosti o produktu:
  • Tématický svět: Farma World
  • Rozměry (délka x šířka x hloubka): 19 x 6,6 x 15 cm
  • Obsah: 1x chlapec, 1x francouzský buldoček, 1x knírač, 1x kost, 1x houpačka s pneumatikou, 2x příčka, 3x překážková tyč, 3x kužel, 1x základní deska, 1x kroužek, 2x upevňovací klipy, 1x překážkový prvek.
  • Věk: od 3 let
Pozor.
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení!

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Naše nejprodávanější

Schleich Farma World - Zábava pro psy 42536
Schleich Farma World - Zábava pro psy 42536
480 Kč