Mid-Season-Slevy
Mid-Season-Slevy
Sleva
až 2500 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Schleich Hippo mladý 14831
Cena
119 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A278751

EAN: 4059433013923

Schleich Hippo mladý 14831
Tento text je přeložen automaticky.
Rodina hrochů získá nového člena hrochem mladým ze Schleich ® Wild Life!

Hroši jsou velké, těžké býložravce, kteří žijí v Africe poblíž řek a jezer. Telata se často rodí ve vodě a často jsou dokonce kojena pod vodou. Když se narodí, již mají silné nohy, jako hroch mladý od Schleich ® Wild Life, a krátce nato jsou schopni chodit. Po několika týdnech začnou působit impozantní špičkoví psí psi těchto savců.

Pozoruhodné
Hroši nejsou dobrí plavci, ale tráví téměř celý svůj život voda.

podrobnosti o produktu:
  • Svět témat: Divoký život
  • Rozměry (DxŠxV): 6,8 cm x 2 , 5 cm x 4 cm
  • Věk: od 3 let
Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Naše nejprodávanější

Schleich Hippo mladý 14831
119 Kč