Schleich Jednorožec stojící 70521
Schleich Jednorožec stojící 70521
Schleich Jednorožec stojící 70521
301 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Schleich Jednorožec stojící 70521


Cena
301 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A227890

Schleich Jednorožec stojící 70521
Jednorožci jsou magické a velmi plaché bytosti. Žijí schováni v tajemných lesích bayala. I elfové je jen málokdy spatří. Někdy se ale může stát, že na kouzelného jednorožce v lese narazí. Potom musí zůstat v klidu a když mají velké štěstí, nechá se jednorožec dokonce pohladit. Jen málo elfů zažije toto magické přátelství. Musí být velmi trpělivý a mít velké srdce.

Víte, že:
Jednorožci mají svou kouzelnou sílu v magickém rohu.

Podrobnosti:
  • Téma: Bayala
  • Rozměry: 15 x 8,5 x 18 cm
  • Věk: od 3 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Naše nejprodávanější

Schleich Jednorožec stojící 70521
301 Kč
Top značky