SCHLEICH Jelen bílý 14709

SCHLEICH Jelen bílý 14709

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 10 kusy k dispozici!

200 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A093687

SCHLEICH Jelen bílý 14709
Jelen bílý
Číslo výrobku: 14709

Divoká zvířata

Jelen bílý je zvířátko, které je velice známmé v USA a 2 kanadských provincií.

Jelen bílý žere ráno a večer Jí květiny, zelené rostliny a oříšky Jeleni žijí v malých skupinkách - většinou maminka a mládě Samci žijí v malých skupinkách po 3 až 4 zvířatech V zimě mají jelení samci srst zbarvenou do šeda a v létě do červeno/hněda. Jelení populace se rozrůstá někdy až příliš rychle. Jeleni jsou divoká zvířata Jelen má žaludek tvořený ze 4 částí. Tato figurka nesmí ve tvé sbírce chybět.

Upozornění!
Není vhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí zadušení.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Jelen bílý 14709
200 Kč