Schleich jezdkyně s poníky 42363
Momentálně vyprodáno

Schleich jezdkyně s poníky 42363

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
701 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A221498

Schleich jezdkyně s poníky 42363
Jezdkyně osedlá svou krásnou islandskou klisnu, aby s ní cvičila typický chod Tölt a Pass.

Jezdkyně osedlá svou krásnou islandskou klisnu, aby s ní cvičila typický chod Tölt a Pass. Po vzrušujícím tréninku se postará o hříbátko islandského poníka a naplní jeho krmelec voňavým senem, aby bylo tak velké a silné jako jeho maminka.

Podrobnosti:
  • Téma: Horse Club
  • Odnímaltelné sedlo a uzda
  • Flexibilní části ohrady
  • Rozměry: 24,5 x 8,2 x 19 cm (šířka x hloubka x výška)
  • Věk: od 3 let
Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.