Schleich klisna plemene Knabstrupper s jezdkyní a příslušenstvím 41434
Momentálně vyprodáno

Schleich klisna plemene Knabstrupper s jezdkyní a příslušenstvím 41434

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
561 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A221497

Schleich klisna plemene Knabstrupper s jezdkyní a příslušenstvím 41434
Během jezdeckého turnaje nejde pouze o bezchybnou jízdu. Vyhraje ten, kdo jako první dorazí do cíle, a smí svého koně ozdobit věncem pro vítěze.

Klisna plemene Knabstrupper zvládá vysoké překážky s lehkostí a neshodí jedinou z nich. Už toto je vynikající výkon koně i jezdce, ti dva ovšem zvládnou parkur také v rekordním čase. Jsou rychlejší než všichni ostatní. Odměnou za bezchybnou jízdu je jezdci zlatý pohár. Jezdec je na svou klisnu hrdý a láskyplně ji poplácá po krku. Poté, co jí sejme ohlávku a spolu se sedlem ji uloží do krabice, odmění svou klisnu čerstvou mrkvičkou.

Podrobnosti:
  • Téma: Horse Club
  • Odnímaltelné sedlo a uzda
  • Odnímatelné stuhy pro vítěze
  • Rozměry: 24,2 x 5,2 x 18,9 cm (šířka x hloubka x výška)
  • Věk: od 3 let
Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.