Schleich Kovboj na býku v ohradě 41419

Schleich Kovboj na býku v ohradě 41419


Cena
562 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A221505

EAN: 4005086414198

Schleich Kovboj na býku v ohradě 41419
Rodeo je v Americe oblíbenou soutěží, při které kovbojové předvádějí své schopnosti a zkušenosti. Jezdí na býkovi, chytají tele do lasa nebo cválají na svém koni kolem barelů.

Slovo "rodeo" má svůj původ ve španělštině. Znamená "objíždět" a připomíná tradiční způsob, kdy skupina kovbojů hnala dobytek z jednoho místa na druhé. Nejzábavnější disciplínou rodea je jízda na býkovi. Při ní sedí jezdec na hřbetě zvířete a drží se jen jednou rukou lana, které má býk kolem krku. Býk je poté vypuštěn a snaží se jezdce shodit. Jezdec se musí udržet na hřbetě býka alespoň osm sekund.

Podrobnosti:
  • Téma: Farm World
  • Odnímaltelné sedlo a uzda
  • Flexibilní části ohrady
  • Dveře lze otevírat a zavírat
  • Rozměry: 29 x 16,5 x 17,2 cm (šířka x hloubka x výška)
  • Věk: od 3 let
Upozornění Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Naše nejprodávanější

Schleich Kovboj na býku v ohradě 41419
562 Kč