SCHLEICH kráva Angusská černá 13767

SCHLEICH kráva Angusská černá 13767

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 7 kusy k dispozici!

MOC¹ 186 Kč
136 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 50 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A124368

SCHLEICH kráva Angusská černá 13767
kráva Angusská černá
Číslo výrobku: 13767

Farma - doplňky

Kráva Angusská černá pochází ze Skotska. Krává rychle roste a je tedy pro farmáře velice zajímavá. Angusský skot je rozšířen již v USA a Jižní Americe.Chovají se především pro jejich maso, které je velice kvalitní.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH kráva Angusská černá 13767
MOC¹ 186 Kč
136 Kč