SCHLEICH Magický ohnivý meč 42155

SCHLEICH Magický ohnivý meč 42155

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 273 Kč
135 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 138 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A145352

SCHLEICH Magický ohnivý meč 42155
Meč, který přeřízne i dračí kůži, znají všichni. Pěkný meč Eldradoru existuje doopravdy. Magický meč je dobře ukryt.

Meč z čistého ohně. Rozsekne vše.

V Eldradoru se nachází nějaké kouzelné zbraně. Většina z nich jsou magické, neboť jejich síla je tajemná. Meč, o kterém se povídá několik pověstí. Všichni se ho snaží najít. Jen ty, víš, kde je. Doplň si svou sbírku. Skvělý meč pro tvé rytíře. (rytíře je možné dokoupit samostatně v našem e-xhopu)

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 42155
• Tematický svět: World of History / Rytíři
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Magický ohnivý meč 42155
MOC¹ 273 Kč
135 Kč