SCHLEICH Meena - Duhová víla 70480

SCHLEICH Meena - Duhová víla 70480

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • SCHLEICH Dunya - duhová víla 70481

249 Kč
193 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 56 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A101110

SCHLEICH Meena - Duhová víla 70480
Meena
Číslo výrobku: 70480

BAYALA - Elfí svět

Meena malá víla smí večer usínat na polštářku

Když tato duhová víla sedí pod starým Jilmem, často se stává, že k ní začnou přícházet zvířátka a nechají se od ní hladit Koloušci, malí zajíčci, ale také spousta dalších zvířátek má rádo Meenu, duhovou vílu Má ráda barevnost a nedá dopustit na své kamarády

Pozor!
Není vhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí zadušení.

Příslušenství

Cena
210 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Meena - Duhová víla 70480
249 Kč
193 Kč