Zůstaňte s námi doma!
Zůstaňte s námi doma!
Sleva až
1000 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Schleich MOVIE Eyela s ledovou sochou z jednorožce 70587

Schleich MOVIE Eyela s ledovou sochou z jednorožce 70587


Cena
336 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A270400

EAN: 4055744030178

Schleich MOVIE Eyela s ledovou sochou z jednorožce 70587
Tento text je přeložen automaticky.
Majestátní Eyela je korunní princezna všech elfů slunce a jedna z největších hvězd z bayalského filmu. Eyela je krásná, půvabná, ušlechtilá a královská svou celou přírodou. Je také pozorný a skromný, moudrý, spravedlivý a inteligentní, přátelský a velkorysý, starostlivý a srdečný. Korunní princezna Eyela je velká dospělá sestra královských dvojčat princezny Sera a princezna Surah. Její nejlepší kamarádkou je hezký a dětinsky hravý elf Feya. Ale také se jí líbí Marween, drzý malý rusovlasý elf. Figurky Schleich ® jsou detailně modelované a představují pedagogicky hodnotnou hru.

Detaily produktu:
  • Svět témat: bayala
  • Rozměry: 15 x 8,2 x 18 cm (Š x V x V)
  • Věk: od 3 let
úcta
Nevhodné pro děti mladší tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Naše nejprodávanější

Schleich MOVIE Eyela s ledovou sochou z jednorožce 70587
336 Kč