✯ 4 kupóny pro Vás ✯
✯ 4 kupóny pro Vás ✯
Sleva až
1000 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Schleich Ohrada pro pandy 42429
Momentálně vyprodáno

Schleich Ohrada pro pandy 42429

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
275 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A227839

Schleich Ohrada pro pandy 42429
Mládě pandy je kvůli ochraně před šelmami a jiným nebezpečím umístěno do ohrady. Zde si může celý den hrát a pojídat vynikající bambus. Aby se zvíře nedostalo nedopatřením ven, jsou denně kontrolovány díry v plotě. Jakmile bude panda dostatečně velká a silná, bude propuštěna.

Víte že
Při narození váží mláďata pandy jen 80-140 g.

Podrobnosti:
  • Téma: Wild Life
  • Rozměry: 19 x 6,8 x 11,5 cm
  • Věk: od 3 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.