Schleich  Osedlaný kůň s kovbojem 41416

Schleich Osedlaný kůň s kovbojem 41416


Cena
404 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A221515

Schleich Osedlaný kůň s kovbojem 41416
Během disciplíny "Saddle Bronc Riding" se osedlá divoký kůň (také nazývaný "Bronc"). Jakmile se kovboj dostane do sedla, otevřou se vrátka do arény. Kůň se rozběhne a snaží se kovboje vyhodit se sedla, ten se ovšem může přidržovat jen jednou rukou. Pokud by se druhou rukou koně dotkl, ztratil by body. Stejně jako při jízdě na býkovi se musí kovboj udržet v sedle alespoň osm sekund. Nejde ovšem jen o čas. Jezdec obdrží dodatečné body, pokud kůň obzvláště hodně vyhazuje.

Podrobnosti:
  • Téma: Farm World
  • Odnímaltelné sedlo a uzda
  • Rozměry: 15 x 8,2 x 18 cm (šířka x hloubka x výška)
  • Věk: od 3 let
Upozornění Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí zadušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Naše nejprodávanější

Schleich Osedlaný kůň s kovbojem 41416
404 Kč
Top značky