SCHLEICH Osel 13772
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Osel 13772

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 167 Kč
141 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 26 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A124382

SCHLEICH Osel 13772
Osel
Číslo výrobku: 13772

FARM LIFE

Osel je nenáročný, vyrovnaný a v kroku jistý. Neběhají často, ale mohou vyvinout rychlost až 50km/h.

Domácí osel pochází pravděpodobně z Afriky. Když je venku horko - moc mu to nevadí. Často se říká, že je hloubý, ale k tomu není důvod. Opak je pravdou. Osli neběhají tak rychle jako koně, jdou si v klidu a tak není vhodné je používat v nebezpečných situacích jako jsou bitvy. Oslík se hodí do tvé sbírky.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - SCHLEICH Osel 13772
Průměrné hodnocení výrobku: 1 hodnocení
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze