5 Narozeninových kupónů
5 Narozeninových kupónů
SLEVA až
2500 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
SCHLEICH Papoušek 14737

SCHLEICH Papoušek 14737


Cena
164 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A124707

SCHLEICH Papoušek 14737
Papoušek Ara
Číslo výrobku: 14737

Divoká zvířata

Červený Ara je velký, barevný papoušek z jižní ameriky. Živí se ovocem a oříšky.

Červená Ara je známa pro své skvostné peří, které je překrásné, díky svým barvám. Nevypadá jen překrásně, je velice výrazný. Ve své vlasti, tak nápadný není, protože splývá barevně s ovocem a listy deštného pralesa. Jeho oblíbenou pochoutkou jsou para ořechy, které mají tvrdou slupku. Pro Aru to není žádný problém je zobákem rozlousknout. Občas můžeme Aru vidět na břehu řeky, jak olizuje hlínu. Hlína obsahuje jed, který redukuje nezralé ovoce a dělá ho tak pro Aru neškodné. Je to tedy jakási medicína pro papouščí bříško.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Naše nejprodávanější

SCHLEICH Papoušek 14737
164 Kč
Top značky