SCHLEICH Pegas a ošetřovatelský set, velký 42172

SCHLEICH Pegas a ošetřovatelský set, velký 42172

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 10 kusy k dispozici!
MOC¹ 627 Kč
600 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A145359

SCHLEICH Pegas a ošetřovatelský set, velký 42172
Elfové i víly znají kouzelnou, léčivou moc bylinek. Znají totiž léčivé vlastnosti rostlin a jejich použití. A tak rychle vše hojí. Pomoz elfům uzdravit jednorožce.

Oblíbené houby jednorožců obsahují kouzelnou sílu.

Když se kůň nebo jednorožec zraní, zkušení elfové ihned vědí, jak mu pomoci. Znají totiž léčivé vlastnosti rostlin a jejich použití. Vyrábějí z nich obklady, které pak přikládají na bolavé nárty Jinde funguje také léčivá moc krystalů. Elfové tak poháhají zvířatů se rychle uzdravit Pomoz jim s uzdravováním!


Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 42172
• Tematický svět: World of Fantasy / Bayala

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Pegas a ošetřovatelský set, velký 42172
MOC¹ 627 Kč
600 Kč