SCHLEICH Pinto Hřebec 13794

SCHLEICH Pinto Hřebec 13794

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • SCHLEICH Pinto hříbě 13803

199 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A124413

SCHLEICH Pinto Hřebec 13794
Pinto Hřebec
Číslo výrobku: 13794

FARM LIFE

Pinto jsou strakaté koně, známé především jako "indiánské" a západní koně.

Pintos mají jedinečné, krásné kožešinové kresby, které dodávají koním větší osobnost. Nicméně Pintové netvoří samostatné plemeno. Je to barevost, která se nachází v téměř všech plemen. Vzory se liší v "Overo" a "tobiano". Overos mají barevnou srst bílo- strakatou. Jejich hlava je často úplně bílá. Je to takzvaný "lucerna". Tobianos na druhé straně, mají bílou srst s barevně strakatou Nohy a záda zůstávají většinou bílé.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Příslušenství

Cena
278 Kč
Cena
326 Kč
Cena
591 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Pinto Hřebec 13794
199 Kč