Schleich Pobřežní hlídka s člunem 42352

Schleich Pobřežní hlídka s člunem 42352


Cena 570 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A221507

Schleich Pobřežní hlídka s člunem 42352
Doplněk k výzkumné stanici v džungli CROCO Doprovoď správce parku Toma při dobrodružné plavbě džunglí v nafukovacím člunu. Správce parku Tom a jeho tým mají napínavý úkol. Výzkumná stanice v džungli CROCO je výchozím bodem pro všechna dobrodružství. Odtud vyráží zvěrolékařka Mary a oba správcové parku Tom a Alex na expedici - buď na čtyřkolce nebo na nafukovacím člunu. Sada nafukovacího člunu, správce parku Toma a příslušenství. Objev také ostatní příslušenství výzkumné stanice CROCO a doplň tak svůj vlastní svět.

Podrobnosti:
  • Téma: Wild Life
  • Nafukovací člun plave po hladině.
  • Otočný volant
  • Bedna a uzavíratelná přihrádka na lodi k uchovávání vybavení
  • Další příslušenství a vybavení člunu lze objednat zvlášť (č. položky 42357)
  • Rozměry: 23 x 11 x 19 cm (šířka x hloubka x výška)
  • Věk: od 3 let
Upozornění Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Schleich Pobřežní hlídka s člunem 42352
570 Kč
Top značky