SCHLEICH Prase domácí bachyně 13782

SCHLEICH Prase domácí bachyně 13782


MOC¹
139 Kč
Cena
128 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A124405

EAN: 4005086137820

SCHLEICH Prase domácí bachyně 13782
Prase domácí bachyně
Číslo výrobku: 13782

FARM LIFE

Domácí prase pochází z divokého prasete. Na celém světě existuje zhruba 70 ras v různých barvách.

Prase je nejčastěji růžové a má štětiny. Barva může být u každé rasy jiná - hnědá, černá nebo strakatá. říká se o nich, že jsou špinavá, protože se rádi válí v blátě. Skutečnost je taková, že ve velkém teple se jen ovlažují, stejně jako sloni. Kromě toho je bahno ochraňuje před hmyzem. Někteří lidé chovají prasátka jako domácí zvířátka - protože jsou mírná, zvědavá a inteligentní.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Naše nejprodávanější

SCHLEICH Prase domácí bachyně 13782
MOC¹ 139 Kč
128 Kč