Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Schleich Reindeer 14837
Momentálně vyprodáno
Cena
185 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A278770

EAN: 4059433013961

Schleich Reindeer 14837
Tento text je přeložen automaticky.

Sobi jsou druhy jelenů, které žijí ve velkých stádech v chladnějších oblastech Severní Ameriky, severní Evropy a severní Asie. Ve volné přírodě mají paroží parohy, stejně jako sobi Schleich ® Wild Life. Jsou jediným jelenem, ve kterém samice také nosí. Jejich kopyta jsou další zvláštností. Jsou velmi široké a při chůzi se rozprostřou. Je slyšet charakteristické vrzání nebo praskání.

Pozoruhodné
Sobí kožešina se v zimě stává světlejší, takže zvířata jsou v zasněžené krajině dobře maskovaná.
Podrobnosti o produktu:
  • Svět témat: Divoký život
  • Rozměry DxŠxV): 12,7 cm x 5,3 cm x 11,8 cm
  • Věk: od 3 let
Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Naše nejprodávanější