Schleich sada pro výzkum dinousaurů  41462
Cena
2.792 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Produkty ze série Schleich Dinosaurs

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A292881

EAN: 4059433102177

Schleich sada pro výzkum dinousaurů 41462
Tento text je přeložen automaticky.
TEAM DINO, složený ze 3 bratrů Colby MAXX, LUIS a FLYNN, se vydal odhalit tajemství! MAXX, lídr, má co dělat na výzkumu dino stanic Schleich ® Dinosaurs. Kromě velitelského centra nabízí stanice vyhlídkovou plošinu s otočným omračujícím šípem a jeřábem. Ve spodní části je karanténní místnost pro čerstvě zajaté dinosaury. Zde je možné okamžitě provést první vyšetření a poté je možné dinosy pustit do výběhu přes padací dveře. Ach ne! Velociraptor unikl! Dokáže ho MAXX znovu chytit svou hůlkovou zbraní? Tato herní sada obsahuje spoustu doplňků a 2 dinosaury ve studených barvách, takže objevte celý svět dinosaurů Schleich ® a vzrušující dobrodružství bratří Colbyových

podrobnosti o produktu:
  • Svět témat: DINOSAURS
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 45 × 45 × 36 cm
  • Figury Schleich ® jsou modelovány do detailu a představují pedagogicky hodnotné hraní
  • Obsah: 1x Velociraptor, 1x Brachiosaurus, 1x Researcher Maxx, 1x budova, 1x ovládací pult, 5x plotový prvek, 1x vstupní brána, 2x žebřík, 1x paralyzér, 4x střela, 1x jeřáb s navijákem, 1x hůlková zbraň, 1x síť, 1x držák kulky, 1x satelit, 1x kamera, 1x mobilní telefon, 1x notebook, 1x nůž, 1x dalekohled, 1x hliníková krabička, 1x návnada, 1x akátové listy, 1x klobouk, 1x samolepka
  • S velkým brachiosaurem
  • Věk: Od 4 let
Pozor
Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení!
Nemiřte na oči ani obličej. Nestřílejte na cizí projektily.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků - Schleich sada pro výzkum dinousaurů 41462
Průměrné hodnocení výrobku:
2 hodnocení
 
2
 
0
 
0
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější

Schleich sada pro výzkum dinousaurů 41462
2.792 Kč