SCHLEICH Sada rostliny a jídlo pro zvířata 42277

SCHLEICH Sada rostliny a jídlo pro zvířata 42277

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

288 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A145424

SCHLEICH Sada rostliny a jídlo pro zvířata 42277
Čestvé ovoce a lístky jsou velmi důležité. V přírodě musí zvířata překonat různé překážky, aby se k těm nejlepším lístkům dostala.

Rostlinná strava není tak hodnotná jako maso, proto bíložravci musejí hodně jíst.

Čestvé ovoce a lístky jsou velmi důležité. V přírodě musí zvířata překonat různé překážky, aby se k těm nejlepším lístkům dostala. Doplň si tvou sbírku.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 42277
• Tematický svět: World of Nature / Wild Life
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Sada rostliny a jídlo pro zvířata 42277
288 Kč