Výprodej s extra slevou
Výprodej s extra slevou
10% sleva
ED8589
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
SCHLEICH Sada - slon a příslušenství 41409

SCHLEICH Sada - slon a příslušenství 41409

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 417 Kč
373 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 44 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A124842

SCHLEICH Sada - slon a příslušenství 41409
Sada - slon a příslušenství
Číslo výrobku: 41409

Divoká zvířata

Krásná hrací sada Slon se skládá z figurek s doplňky.

Sloni v zoo potřebují hodně péče a pozornosti. Jejich pečovatel jim přináší čerstvé jídlo a vodu každý den. Někdy se dočká i péče navíc.

Je také důležité zajistit dostatečný prostor pro pohyb. Sloni potřebují denně čerstvou vodu a potravu. Ošetřovatelé znají své slony velmi dobře a ví, co je pro ně dobré. Samozřejmě, že zvířata milují pochoutky, které tu a tam dostanou také.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Sada - slon a příslušenství 41409
MOC¹ 417 Kč
373 Kč