Schleich Set indický nosorožec v džungli 42428

Schleich Set indický nosorožec v džungli 42428

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 12 kusy k dispozici!
275 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A227838

Schleich Set indický nosorožec v džungli 42428
Všechny figurky Schleich jsou detailně modelovány, s láskou malovány a umožnují kvalitní hraní. Ošetřovatel Patrick se stará o mládě nosorožce. Když ho našel, bylo úplně samo. Byla jeho matka zraněna tygrem nebo se stala obětí pytláků? Každý den se ošetřovatel o mládě stará, dává mu jídlo a pravidelně ho kontroluje, aby se mohlo za pár měsíců pustit do přírody.

Podrobnosti:
  • Téma: Wild Life
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Schleich Set indický nosorožec v džungli 42428
275 Kč