schleich ® Tarbosaurus 15034
NOVINKA -18%
531 Kč
Cena
436 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
95 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A377334

EAN: 4059433667119

schleich ® Tarbosaurus 15034
Tento text je přeložen automaticky.
Podrobnosti o produktu:
  • Věk: od 5 let
  • Od silné špičky ocasu až po protáhlou hlavu dorůstá tarbosaurus délky až dvanácti metrů! Patří tak k obzvláště velkým dinosaurům.
  • Jeho hlava se vznáší ve výšce pěti metrů nad zemí! Není divu, že při této velikosti musí tolik jíst.
  • Díky svým ostrým zubům a hbitým čelistem rád chytá ostatní dinosaury k večeři. Běží za nimi na svých silných nohách, dokud je nechytí. Ale ke svým přátelům je milý
Rozměry a hmotnost:
  • Rozměry balení (délka x šířka x výška): 30,6 x 7 x 13 cm
  • Hmotnost: 0,24 kg

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Naše nejprodávanější

schleich ® Tarbosaurus 15034
schleich ® Tarbosaurus 15034
531 Kč
436 Kč