SCHLEICH Víla Eyela ve slavnostním oděvu na koni 70516

SCHLEICH Víla Eyela ve slavnostním oděvu na koni 70516

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
419 Kč
410 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A145455

SCHLEICH Víla Eyela ve slavnostním oděvu na koni 70516
Eyla, elfí princezna, jede na svém překrásném, ozdobeném koni na velkou slavnost. Má u sebe tajemnou květinovou hůlku. Může s ní kouzlit?

Všichni elfové mají princeznu Eyelu rádi.

Když se Eyela posadí na jejího koníka, ozdobeného květinami, on ji ihned pozná. Není to kvůli šatům v jejích oblíbených barvách nebo krásnými šperky, ale způsobem jakým sedí na milovaném koni nebo rozdává úsměvy a přátelská slova každému. Dnes nese tajemnou hůlku, s jejíž pomocí chce vytvořit překvapení na slavnosti.


Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 70516
• Tematický svět: World of Fantasy / Bayala

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Víla Eyela ve slavnostním oděvu na koni 70516
419 Kč
410 Kč