Akce prodloužena
Akce prodloužena
Sleva 250 Kč
TATI1220
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
SCHLEICH Víla Feya ve slavnostním oděvu 70505

SCHLEICH Víla Feya ve slavnostním oděvu 70505

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

208 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A145438

SCHLEICH Víla Feya ve slavnostním oděvu 70505
"Nyní může začít velká slavnost", usmívá se Feya, když se pozoruje ve svých nových šatech v zrcadle. Je překrásná.

Bez ozdob do vlasů nikam nechodí.

Strávila mnoho dní jejich šitím a zkoušením. Nakonec zkontrovala svůj vzhled v zrcadle a s úsměvem pronesla: "Nyní může oslava začít'. " Jen ještě její kamarádka ji musí vyzvednout.


Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 70505
• Tematický svět: World of Fantasy / Bayala

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


SCHLEICH Víla Feya ve slavnostním oděvu 70505
208 Kč