Schleich Wolf matka se štěňaty 42472

Schleich Wolf matka se štěňaty 42472


Cena
255 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A256482

EAN: 4055744029790

Schleich Wolf matka se štěňaty 42472
Tento text je přeložen automaticky.
Figurky Schleich ® jsou detailně modelované a představují pedagogicky hodnotnou hru. Štěňata vlka jsou při narození slepá a hluchá, a proto závisí na jejich matce. Teprve po dvou týdnech otevřou oči a asi po deseti týdnech začnou objevovat svůj svět. Rádi hrají na schovávanou, shazují trávu a loví malý hmyz. Jakmile jsou jim dva roky, nechají smečku, aby si našli jednu.

Co byste měli vědět
Vlčí matka skrývá své štěňata v teplé jeskyni první dva týdny.

Podrobnosti:
  • Svět témat: Divoký život
  • Rozměry: 9,0 x 3,40 x 13,70 cm (š xv x H)
  • Věk: od 3 let
úcta
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Naše nejprodávanější

Schleich Wolf matka se štěňaty 42472
255 Kč