SCHLEICH Zbrojmistr s vystřelovacím zařízením 42101

SCHLEICH Zbrojmistr s vystřelovacím zařízením 42101


MOC¹
764 Kč
Cena
727 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A107412

SCHLEICH Zbrojmistr s vystřelovacím zařízením 42101
Zbrojmistr s vystřelovacím zařízením
Číslo výrobku: 42101

Rytířský svět

Zbrojmistr s vystřelovacím zařízením nemluví. Každý ho ale zná a ví, že rád mlsá medové sušenky

Strážci hradů se vždy polekají, když ho vidí jak táhne z lesa své vystřelovací zařízení. Nabije svou zbraň a čeká na tu správnou chvíli Nebojí se žádného protivníka. V celé říší se nenachází větší muž a větší vystřelovací zbraň a to všichni vědí


Pozor!
Není vhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou děti spolknout Nebezpečí zadušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Naše nejprodávanější

SCHLEICH Zbrojmistr s vystřelovacím zařízením 42101
MOC¹ 764 Kč
727 Kč
Top značky