Science Can Hmyzí průzkumník Station
-18%

Science Can Hmyzí průzkumník Station


MOC¹
686 Kč
Cena
561 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
125 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A331173

EAN: 6971325134258

Science Can Hmyzí průzkumník Station
Tento text je přeložen automaticky.
Přírodopis v praxi: S hmyzím průzkumníkem Station od Science Can se mohou malí průzkumníci ponořit do světa strašidelných živočichů.

Na stránkách Station mohou děti krmit hmyz a pozorovat jeho růst. Mnoho malých větracích otvorů v průhledném víku zajišťuje pravidelný přísun čerstvého vzduchu. Díky promyšlenému designu mohou děti snadno přenášet Station na rukojeti, takže je pro ně hračka vzít si ho do přírody.

Fascinující vědecký projekt, který v dětech probudí nadšení pro předměty STEM.

Při hře s Science Can se děti učí vědeckému myšlení pomocí inovativních hraček, videí a obsahu. Všechny produkty Science Can se zaměřují na učení řešení problémů: děti jsou při hře vedeny k tomu, aby krok za krokem co nejsamostatněji nacházely řešení. Při hře se učí myslet jako vědec nebo konstruovat jako inženýr. Hračky jsou k dispozici ve čtyřech různých kategoriích: vědy o živé přírodě, přírodní vědy, vědy o Zemi a technika a technologie.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 20,5 x 24 x 15,8 cm
  • Materiál: ABS
  • Podporuje samostatné myšlení
  • Děti se hravou formou učí myslet jako vědec.
  • Věk: od 6 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení!

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Science Can Hmyzí průzkumník Station
Science Can Hmyzí průzkumník Station
MOC¹ 686 Kč
561 Kč