Science Can Křišťálová chovatelská sada - Spinosaurus

Science Can Křišťálová chovatelská sada - Spinosaurus


MOC¹
367 Kč
Cena
331 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A331129

EAN: 6971325133794

Science Can Křišťálová chovatelská sada - Spinosaurus
Tento text je přeložen automaticky.
Vypěstujte si vlastní barevné krystaly

Malí vědci si vypěstují vlastní barevné krystaly. Zvláštní věc: Třpytivý krystal vyrůstá na hřbetě dinosaura v chladném dinosauřím vejci. Působivé krystaly soli září těmi nejkrásnějšími barvami. Vznikají chemickými reakcemi a nadchnou velké i malé děti. Experimentální sada z Science Can hravě podporuje přirozenou touhu dětí po poznání a touhu zkoumat.

Fascinace Spinosaurus

Jméno spinosaurus se překládá jako trnitý ještěr. Tento masožravý dinosaurus je známý svým nápadným trnitým hřbetem. Místo ostnatých trnů zaujme spinosaurus třpytivými krystaly na hřbetě: Stejně jako u skutečného Spinosaura rostou krystaly jako trny na jeho hřbetě.

Průvodce krok za krokem

Zjistěte, jak pracuje vědec, a vypěstujte si vlastní krystal. Ponořte se do fascinujícího světa chemie a sledujte, jak roste váš krystal. Zadejte svá pozorování jako skutečný vědec a pozorujte všechny změny v krystalech soli.

Třpytivé dekorace do dětských pokojů

Pokud se pokus podaří, můžete dětský pokoj vyzdobit třpytivým spinosaurem - ideálním dárkem pro malé i velké vědce, ať už k Vánocům, Velikonocům nebo narozeninám.

Při hře s Science Can se děti učí vědeckému myšlení pomocí inovativních hraček, videí a obsahu. Všechny produkty Science Can se zaměřují na učení řešení problémů: děti jsou při hře vedeny k tomu, aby krok za krokem co nejsamostatněji nacházely řešení. Při hře se učí myslet jako vědec nebo konstruovat jako inženýr. Hračky jsou k dispozici ve čtyřech různých kategoriích: vědy o živé přírodě, přírodní vědy, vědy o Zemi a inženýrství a technologie.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 21 x 14 x 10 cm
  • Domácí výuka chemie: pěstování třpytivých krystalů je fascinující vědecký projekt, který děti nadchne pro předměty STEM.
  • Podporuje vědecké myšlení, zvědavost a představivost.
  • Sada obsahuje 1 x odměrku, 1 x dinosauří vejce, 1 x míchací tyč, 1 x podstavec, 1 x figurku spinosaura, 2 x chovné krystaly, 3 x chovné krystalové prášky v zářivých barvách.
  • Materiál: ABS, TPR, dihydrogenfosforečnan amonný
  • Věk: od 6 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení!

Sponzorováno

product_detail_ad

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: Science Can Křišťálová chovatelská sada - Spinosaurus
4.5
2 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 1
 
4 hvězdičky
| 1
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

Science Can Křišťálová chovatelská sada - Spinosaurus
Science Can Křišťálová chovatelská sada - Spinosaurus
MOC¹ 367 Kč
331 Kč