Science Can Mikroskop Discoverer
-19%
MOC¹
564 Kč
Cena
459 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
105 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A331167

EAN: 6971325134722

Science Can Mikroskop Discoverer
Tento text je přeložen automaticky.
Z malého se stává obrovský

Jak vlastně vypadá rostlinná buňka? S přenosným mikroskopem explorer od Science Can mohou děti od 8 let zkoumat svět. Pomocí přenosného mikroskopu mohou kdykoli a kdekoli objevovat nejmenší věci a struktury na světě, získávat první zkušenosti ve světě vědy nebo připojit mikroskop k fotoaparátu Smartphone . Ideální pro malé badatele a výzkumníky!

Propagace MINT

Staňte se mikrobiologem a zažijte vzrušující hodiny biologie doma. Děti objevují drobné organismy a vidí věci skryté pouhému oku díky 120násobnému zvětšení objektivu mikroskopu. Ponoří se do světa buněk, bakterií a nejmenších organismů a zjistí, jak vypadají jejich struktury.

Kompatibilní s Smartphone

Zachycení na věčné časy: S fotoaparátem Smartphone mohou děti snadno pořizovat fotografie zvětšených objektů a poté je důkladně prozkoumat nebo ukázat kamarádům či rodičům. Za tímto účelem jednoduše připevní držák, který je součástí sady, na webovou stránku Smartphone , umístí mikroskop před objektiv a vyrazí!

Sofistikovaná technologie

Díky integrovanému LED světlu a objektivu mikroskopu je možné až 120násobné zvětšení objektů a díky kompaktním rozměrům je mikroskop ideálním společníkem na cestách. Kromě přenosného mikroskopu sada obsahuje také stojan na mikroskop se dvěma sklíčky, držák na Smartphone a tašku pro bezpečnou přepravu.

Při hře s Science Can se děti učí vědeckému myšlení pomocí inovativních hraček, videí a obsahu. Všechny produkty Science Can se zaměřují na učení řešení problémů: děti jsou při hře vedeny k tomu, aby krok za krokem co nejsamostatněji nacházely řešení. Při hře se učí myslet jako vědec nebo konstruovat jako inženýr. Hračky jsou k dispozici ve čtyřech různých kategoriích: vědy o živé přírodě, přírodní vědy, vědy o Zemi a inženýrství a technologie.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 5,3 x 7,1 x 12,4 cm
  • Podporuje vědecké myšlení, zvědavost a představivost.
  • Přenosný mikroskop obsahuje stojan se 2 mikroskopickými preparáty a držákem na preparáty a také Smartphone -držák.
  • Vyžaduje 1 baterii AAA (není součástí dodávky)
  • Materiál: ABS
  • Věk: od 8 let

Pozor
Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení!

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Science Can Mikroskop Discoverer
Science Can Mikroskop Discoverer
MOC¹ 564 Kč
459 Kč