Science Can Růst rostlin - Station
MOC¹
470 Kč
Cena
434 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A331161

EAN: 6971325137693

Science Can Růst rostlin - Station
Tento text je přeložen automaticky.
Zahradní zábava v dětském pokoji

Co rostliny potřebují k růstu? A opravdu všechny rostliny potřebují světlo, půdu a vodu?

Sledujte růst různých rostlin na Station z Science Can a vyzkoušejte si praktickou biologii s vědeckou sadou. Ať už se jedná o jahody, pažitku nebo řeřichu - vypěstujte si svou oblíbenou rostlinu a sledujte, jak se z malého semínka vyvine rostlina s kořeny a listy.

Simulace dne a noci

Zažijte doma vzrušující hodiny biologie: Rostliny potřebují k růstu světlo, což ví každé dítě. Některé rostliny však rostou i ve stínu. Simulujte den a noc díky inovativnímu Design růstu rostlin Station a pozorujte vliv světla na růst rostlin.

Ideální pro hydroponické rostliny

Žádné rostliny bez půdy? Špatně! Ve vodě rostou i rostliny, které nepotřebují půdu. S nástrojem pro růst rostlin Station mohou děti sázet hydroponické rostliny i zcela klasická semena do půdy.

Nejvyšší kvalita pro dlouhotrvající zábavu při hraní

Růst rostlin Station je vyroben z vysoce kvalitního a odolného plastu. Dá se snadno čistit a znovu používat a nabízí zábavu na dlouhou dobu - ideální dárek pro malé i velké objevitele k narozeninám, Velikonocům nebo Vánocům.

Hra pro zdravý vývoj

Hravé učení, které podporuje rozvoj dětí - děti se při něm učí myslet jako vědec. Krok za krokem se učí řešit problémy a zažívají spoustu zábavy při objevování a zkoumání.

Při hře s Science Can se děti učí vědeckému myšlení pomocí inovativních hraček, videí a obsahu. Všechny produkty Science Can se zaměřují na učení řešení problémů: děti jsou při hře vedeny k tomu, aby krok za krokem co nejsamostatněji nacházely řešení. Při hře se učí myslet jako vědec nebo konstruovat jako inženýr. Hračky jsou k dispozici ve čtyřech různých kategoriích: vědy o živé přírodě, přírodní vědy, vědy o Zemi a technika a technologie.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 12 x 12 x 18 cm
  • Podporuje vědecké myšlení, zvědavost a představivost.
  • Se simulací dne a noci
  • Materiál: ABS
  • Věk: od 6 let

Pozor
Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení!

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: Science Can Růst rostlin - Station
5
1 Hodnocení
 
5 hvězdičky
| 1
 
4 hvězdičky
| 0
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

Science Can Růst rostlin - Station
Science Can Růst rostlin - Station
MOC¹ 470 Kč
434 Kč