SEBRA Pláštěnka na kočárek se síťkou, farma, chlapec

SEBRA Pláštěnka na kočárek se síťkou, farma, chlapec

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.635 Kč
904 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 731 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A159250

SEBRA Pláštěnka na kočárek se síťkou, farma, chlapec
Praktická, nepostradatelná pláštěnka pro dětské pláštěnky. Pláštěnka se skládá z polyesteru a její vrchní část je přelakována. Pěkný motiv z kolekce - vesnice. S praktickými gumičkymi pro pohodlné připevnění. Vhodná na všechny kočárky. Pláštěnka neobsahuje PVC ani ftaláty, je prodyšná, vodě-odolná (vodní sloupec 8000mm/5000 bar) a disponuje všitou síťkou proti hmyzu a reflektory. Upozornění: Nevhodné na bílé. nebo světlé kočárky. Je možné, že barví.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 4005101
• Materiál: 100% PSE s PU-vrstvou
• Vodní sloupec: 8000mm/5000bar

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

SEBRA Pláštěnka na kočárek se síťkou, farma, chlapec
MOC¹ 1.635 Kč
904 Kč