Sedátko MOBISEAT - design Apple
Momentálně vyprodáno

Sedátko MOBISEAT - design Apple

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

834 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A081278

Sedátko MOBISEAT - design Apple
Dětské sedátko

Značková kvalita od MOBISEAT

"Minimální rozměr s maximálním využitzím - mobilní dětské sedátko pro mobilní rodiče"

Je to jediné nastavitelné, pratelné a skládací dětské, látkové sedátko. Hodí se téměř na všechny židle, ať už s nízkou, vysokou nebo kulatou zádovou opěrkou. Příjemně měkký materiál dovolí Vašemu dítěti volnost pohybu a současně mu nabízí pevné držení a bezpečnost a navíc se snadno používá.

Mobiseat váží pouhých 260 g, je skládací a vejde se do každé kabelky.

Vhodné je pro děti od 6/8 - 18 měsíců. Vyvinuto je od expertů na bezpečnost, dětských lékařů, fyzioterapeutů a rodičů.

Mobiseat odpovídá všem aktuálním evropským směrnicím GPSD (General Product Safety Directive), je testováno a certifikováno a také je schváleno od BAuA v Německu. Je to jedinečný výrobek svého druhu, který splňuje veškerá bezpečnostní kritéria.

Materiál:
• 50% bavlna a 50% polyester

Uzávěr na klips neobsahuje Azo ani ftaláty.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.