SELECTA Řetízek na dudlík Crocolini

SELECTA Řetízek na dudlík Crocolini


MOC¹
255 Kč
Cena
236 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A082037

SELECTA Řetízek na dudlík Crocolini
Řetízek na dudlík Crocolini
Číslo výrobku: 1380

Malý drzý krokodýl dává pozor na dudlík. Radostně se točí, ale dudlík má dobře na očích.

Podrobnosti:
• Materiál: dřevo
• Délka: 21 cm
• Od narození

Upozornění!
Před každým použitím řetízek vyzkoušet. U první dírky, či jiného poškození ho dítěti již nedávejte! Neprodlužujte řetízek na dudlík! Nepřipevňujte na pásky, stuhy nebo na oblečení, které lze oddělit. Nebezpečí udušení! K bezpečnému použití řetízku: poutko provlékněte skrz řetízek. Zafixujte řetízek pomocí klipsu na dětské oblečení. Nepoužívejte řetízek na dudlík pokud jde dítě spinkat do postýlky nebo houpačky. Čištěte vlhkým hadříkem, nepoužívejte chemické produkty. Nevystavujte řetízek velkým teplům. Zamezte styku s tekutinou. Nepropojujte řetízek na dudlík s jinými prvky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

SELECTA Řetízek na dudlík Crocolini
MOC¹ 255 Kč
236 Kč
Top značky