SELECTA řetízek na dudlík Rosali

SELECTA řetízek na dudlík Rosali


Cena
255 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A006355

SELECTA řetízek na dudlík Rosali
řetízek na dudlík Rosali
Číslo výrobku: 1384

Tyhle přece znám! Nejsou to kouzelné víly, které mně vždycky doprovázejí!
Víly se radostně seřazuji těsně za růžové květy do krásneho řetízku. Teď se už mimino nemusí na cestách zříkat jejich kouzelné ochrany.

Detaily:
• Rozměr: 21 cm

Pozor!
Před každým použižím je třeba řetízek na dudlík skontrolovat. Pri prvních náznacích opotřebování nebo poškození, prosíme vyhodit! řetízek nikdy neprodlužujte! Nikdy ho nepřipínejte na opasek, stuhy nebo na volné části oblečení, protože se pak Vaše dítě může uškrtit! Pro bezpěčné používání řetízku veďte jeho konec přes kroužek dudlíku a převlečte přes slučku celý řetízek. Upevněte pak řetízek o šaty dítěte upevňovacím klipem. Nepoužívejte řetízek, když se Vaše miminko nachází právě v ohrádce, postýlce nebo kolébce. Na čištění používejte vlhký ubrousek, nepoužívejte žádne chemické čistící prostředky. Nevystavujte řetízek velkému horku a vyvarujte ho delšímu kontaktu s tekutinou. Nepoužívejte řetízek k jinému účelu než k tomu, na jaký je určen.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

SELECTA řetízek na dudlík Rosali
255 Kč
Top značky