SENSE ORGANICS  Girls Hráč YOERY dark coral flamingo
eko

SENSE ORGANICS Girls Hráč YOERY dark coral flamingo


Velikostní tabulka Vyžádat velikost

406 Kč
Cena
399 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A168140

SENSE ORGANICS Girls Hráč YOERY dark coral flamingo
Tento text je přeložen automaticky.
HRÁČ

SENSE ORGANICS se od svého založení v roce 1996 zasazuje o spravedlivou a udržitelnou výrobu dětského oblečení. Rozsáhlé kolekce si pohrávají s klasickými prvky, které jsou doplněny barevnými a dětsky přívětivými Design s.
SENSE ORGANICS má přímý vliv na výrobní proces a zajišťuje tak dodržování vlastních sociálních, ekologických a kvalitativních norem. Pravidelné nezávislé kontroly a certifikace podle GOTS a FAIRTRADE potvrzují a zajišťují tyto nejvyšší standardy.
Spřádání, tkaní, barvení a šití probíhá v našem vlastním výrobním závodě z jediného zdroje, a lze je tak transparentně sledovat. Výroba pracuje s vlastními větrnými turbínami a přispívá tak k udržitelnosti.

Krásný přehrávač ze 100% organické bavlny v pruhovaném provedení Allover print a roztomilou aplikací plameňáka v přední části. Stiskací cvočky na ramenou a v oblasti rozkroku usnadňují oblékání a svlékání.

Podrobnosti o produktu:
- materiál: 100% bavlna
- lze prát při teplotě do 40 °C
- vhodné do sušičky

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

SENSE ORGANICS  Girls Hráč YOERY dark coral flamingo
SENSE ORGANICS Girls Hráč YOERY dark coral flamingo
406 Kč
399 Kč